Chemický peeling

S kyselinou glykolovou 30%. Je především k ošetření vrásek, jizev, akné, pigmentových skvrn apod...Stimuluje mechanismy ovlivňující proces stárnutí, stimuluje kolagen a elastin, zlepšuje kyslíkovou bilanci, posiluje strukturu pleti- kůže je celistvá, jemná a projasněná. Ošetření se provádí na podzim a přes zimu.

Chemického peelingu není třeba se bát. Peeling od značky René de Essay je založen na působení kyseliny glykolové, nikoliv aktivních ovocných kyselin. Ta šetrným způsobem odloučí povrchovou vrstvu pokožky a poškozené buňky se mohou nahradit novými.

Kontraindikace před chemickým peelingem, které naznačují, že by peeling NEMĚL být vykonán:


zanícená cysta při akné, nedávné užití přípravku Retin-A, užití přípravku Raocutane, těhotenství či kojení, spálená pokožka, vážná fyzická či mentální zátěž, aktivní herpes, nedávná depilace (48 hodin), otevřené rány v oblasti, podrážděná nebo poničená pokožka, alergie na aspirin/barvy na vlasy


Berte, prosím, na vědomí, že 48 hodin před provedením peelingu by něměly být použity jílové masky, manuální peelingy nebo enzymatické peelingy. Mikrodermabraze, laserové invazivní omlazení pleti nebo jiné druhy ošetření obličeje jako chemický peeling, botox, kožní výplně, laserové ošetření pokožky nebo plastická operace by měly být zcela zahojeny.
 

 

Vzhled po léčbě: lehce zarudnutá a napjatá pokožka několik hodin po ošetření, může být i mírné šupinatění

 

Doporučený počet ošetření: 3-6
 

Frekvence: 1x za 3 týdny

Doporučení po ošetření:
čištění:
používejte jemný, neexfoliační čistící prostředek (ne peelingy a pod.)
hydratace: používejte pravidelně krémy a a v případě výskytu na větším slunci či mrazu , chraňte kůži i ochranným krémem s faktorem SPF 30.


 

Cena:  700,-Kč