Kosmetické služby

Pracuji s kvalitní a účinnou italskou dermokosmetikou René d´essay. Jako dermokosmetické označujeme přípravky, které respektují fyziologii lidské kůže a jejich použití je v souladu s dermatologickými zásadami volby jednotlivých typů kosmetických přípravků. 

Používají nejlepší aktivní principy-složky, zpracovávné moderními technologiemi pro špičkovou kvalitu a účinnost. Přípravky jsou efektivní již po prvním použití. Výrobky nejsou testovány na zvířatech, jsou bez parfémů, bez konzervace a vosků, bez ropných derivátů a syntetických barviv. Postup ošetření s touto kosmetikou je malinko jiný než s běžnou kosmetikou-samozřejmě je i vyšší efekt. Na pleť se používá alkalický preparátor z popela z mořských řas, který pleť odmastí a vyčistí zevnitř (pak už se jen konkrétní místa dočistí ručně). Poté se použije kyselý neutralizátor-dočistí a zjemní pleť-zvýší propustnost dalších látek v ošetření. Také se zde používají i speciální séra, které se nám dostanou až do hloubky pleti. Jde zde udělat i úžasné ANTI-AGE ošetření proti stárnutí pleti.

Výrobky mají ekologické, jednoduché a elegantní balení- díky tomu není celkový přípravek na domácí použití předražený.Použité aktivní látky jsou v souladu s přírodou a biologickými zákony. Všechny přípravky z této dermokosmetiky na sebe navazují a neměly by se míchat s jinou kosmetikou- proto celé ošetření na sebe krásně navazuje a sestavila jsem vám kompletní ucelený balíček, pro jednotlivé typy pleti, aby byl okamžitý viditelný efekt.

Dále mám v nabídce i ošetření s českou přírodní aromaterapeutickou kosmetikou MAAT, která je vyrobená pouze z těch nejkvalitnějších surovin, které nám příroda dává - se vzácnými rostlinnými oleji z celého světa, jako je například bio arganový olej a další, se 100% přírodními éterickými oleji v terapeutické kvalitě, s výtažky vzácných rostlin, plodů a ovoce a v neposlední řadě využívám skvělých účinků jílu.To vše bez syntetických látek a vůní, parabenů a dalších jedů, které zatěžují jak naši pokožku, tak i tělo. Pleťové masky jsou zde míchány vždy čerstvé pro každou zákaznici, maximálně účinné a dokonale vyhovující potřebám právě Vaší pleti. Hloubkové čištění se provádí manuální a poté pleť dočistí i jílová maska. 

Celkové ošetření každé klientky je individuální- dle potřeb vaší pleti......

Při každém ošetření je kladen velký důraz na Vaši relaxaci, klid a odpočinek

V každém z balíčků (viz ceník) máte v ošetření započítanou i úpravu s barvením obočí a zábal na ruce (kromě základního balíčku).

Vybírat můžete z těchto BALÍČKŮ:

René D´essay

KOMPLETNÍ LIFTINGOVÉ OŠETŘENÍ ANTI-AGE S LIFTINGOVOU MASÁŽÍ A SÉRY

Zde jsou použity speciální anti-age hloubkové sára, liftingová masáž krku a obličeje , ultrazvuková špachtle, ošetření dekoltu, rukou a rtů, úprava obočí

KOMPLETNÍ OŠETŘENÍ S  MASÁŽÍ

    Ošetření pro suchou a citlivou pleť, ošetření smíšené až mastné pleti (proti akné, pórům)

Oštření zahrnuje: odlíčení, tonizaci, ošetření pleti a dekoltu: fáze 1-alkalický preparátor pro změkčení a vyčištění kůže, fáze 2- kyselý neutralizátor k dočištění pleti a zjemění (díky těmto krokům bude větší propustnost účinných látek z dalších přípravků), lehké manuální dočištění pleti, hloubkové sérum, maska, zábal rukou, úprava a barvení obočí (je-li potřeba), ošetření rtů, uvolňující a výživná masáž obličeje, krku a dekoltu, závěrečná hydratace.

KOMPLETNÍ OŠETŘENÍ BEZ MASÁŽE

ZÁKLADNÍ OŠETŘENÍ (mladá pleť)

odlíčení, peeling, hloubkové čištění, pleťová maska, hydratace pleti. 

PÁNSKÉ KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ

CHEMICKÝ PEELING (viz další záložka)

S kyselinou glykolovou 30%. Je především k ošetření vrásek, jizev, akné, pigmentových skvrn apod...Stimuluje mechanismy ovlivňující proces stárnutí, stimuluje kolagen a elastin, zlepšuje kyslíkovou bilanci, posiluje strukturu pleti- kůže je celistvá, jemná a projasněná. Ošetření se provádí na podzim  a přes zimu.

KE VŠEM OŠETŘENÍM LZE POUŽÍT I ULTRAZVUKOVOU ŠPACHTLI- čištění pleti, sonoforéza (zapracování sér a masek)

DEPILACE ŠETRNÝM SAMOSTRŽNÝM VOSKEM:

Depilace kolem rtů

Depilace rty+tváře

Depilace obou podpaží      

DALŠÍ SLUŽBY: (viz ceník)

OŠETŘENÍ ZAD    

OŠETŘENÍ OČNÍHO OKOLÍ  

Úprava obočí , barvení obočí

Barvení řas

Trvalá na řasy

Výživná a posilující aromaterapeutická masáž obličeje, krku a dekoltu

Indická relaxační masáž hlavy (zahrnuje trapézy, paže, krk, hlavu, uši)-  viz další záložka

Manikúra, P-Shine manikúra (viz další záložka)