Kosmetické služby

Pracuji s kvalitní a účinnou italskou dermokosmetikou René d´essay. Jako dermokosmetické označujeme přípravky, které respektují fyziologii lidské kůže a jejich použití je v souladu s dermatologickými zásadami volby jednotlivých typů kosmetických přípravků. 

Používají nejlepší aktivní principy-složky, zpracovávné moderními technologiemi pro špičkovou kvalitu a účinnost. Přípravky jsou efektivní již po prvním použití. Výrobky nejsou testovány na zvířatech, jsou bez parfémů, bez konzervace a vosků, bez ropných derivátů a syntetických barviv. Postup ošetření s touto kosmetikou je malinko jiný než s běžnou kosmetikou-samozřejmě je i vyšší efekt. Na pleť se používá alkalický preparátor z popela z mořských řas, který pleť odmastí a vyčistí zevnitř (pak už se jen konkrétní místa dočistí ručně). Poté se použije kyselý neutralizátor-dočistí a zjemní pleť-zvýší propustnost dalších látek v ošetření. Také se zde používají i speciální séra, které se nám dostanou až do hloubky pleti. Jde zde udělat i úžasné ANTI-AGE ošetření proti stárnutí pleti.

Výrobky mají ekologické, jednoduché a elegantní balení- díky tomu není celkový přípravek na domácí použití předražený.Použité aktivní látky jsou v souladu s přírodou a biologickými zákony. Všechny přípravky z této dermokosmetiky na sebe navazují a neměly by se míchat s jinou kosmetikou- proto celé ošetření na sebe krásně navazuje a sestavila jsem vám kompletní ucelený balíček, pro jednotlivé typy pleti, aby byl okamžitý viditelný efekt.

 

CELÁ NABÍDKA SLUŽEB VIZ. CENÍK